Czy warto zakupić drukarkę HP Deskjet 3520?

Drukarki coraz częściej goszczą w domach. Dzieje się tak, ponieważ na przestrzeni ostatnich lat praca komputerowa uległa rozpowszechnieniu. Obecnie niemal każdy używa komputera, przygotowując materiały do szkoły lub pracy.

OPIS PODSTAWOWYCH PARAMETRÓW

Drukarka HP Deskjet 3520 jest propozycją dla osób, poszukujących urządzenia, które ma być przeznaczone do niewymagającej pracy w domu. Można więc przewidywać, że jej zaletami powinny być niezawodność oraz poręczność. Przekonajmy się zatem, czy te cele zostały spełnione.

Drukarka HP Deskjet 3520 jest przystosowana do pracy bezprzewodowej. Może połączyć się z urządzeniem za pośrednictwem sieci wi-fi. Jest to duże ułatwienie dla osób, które pracują na laptopach czy tabletach. Jednak czytając fora internetowa, można spotkać się z zastrzeżeniami, jakoby ten moduł działał bardzo kapryśnie.

Opisywany sprzęt może pochwalić się niezłą przepustowością, która wynosi 8 stron na minutę w przypadku druku czarno-białego i 7 stron na minutę przy druku kolorowym. Do urządzenia można załadować naraz 80 kartek. Te parametry powinny w zupełności zaspokoić potrzeby domowego użytkownika. Drukarka posiada również funkcje skanowania i kserowania dokumentów.

ZASTRZEŻENIA UŻYTKOWNIKÓW

Czynnikiem, który może zniechęcać do zakupu drukarki, są bardzo różne opinie na forach internetowych. Użytkownicy dzielą się na grupę zadowoloną i frakcję skrajnie źle oceniającą pracę sprzętu. Głównym zarzutem jest awaryjność urządzenia i fakt, że jej żywotność jest obliczona na okres trwania gwarancji. Dlatego jeśli drukarka ma służyć przez lata, lepiej wstrzymać się z kupnem opisywanego sprzętu.