roll up kraków

Roll up Kraków – prosta konstrukcja, ważna funkcja

Widoczna reklama, którą z łatwością można przewieźć i zawsze być zauważonym? Roll up Kraków wiedząc o potrzebach ciągłej promocji marki, odpowiada oczekiwaniom klientów i drukuje pełnowymiarowe, stojące banery, które są gwarancją zauważenia. Za czym stoi ich sukces?

Roll up który można zabrać wszędzie

Mała, kompaktowa tuba, która po rozwinięciu osiąga spektakularny rozmiar i efekt. Dlaczego roll up Kraków jest popularną formą promocji firmy?

roll up kraków

Lubiany system wystawienniczy jest przede wszystkim praktyczny. Składana konstrukcja sprawia, że plansza reklamowa zwija się w sztywną tubę małych rozmiarów i jest gotowa do transportu. Dlatego roll up może być zabierany na targi, wystawy, konferencje, szkolenia lub pokazy.

Uniwersalna konstrukcja, która daje pożądany efekt

Firma, która chce się wypromować w wybranym miejscu, powinna mieć swój roll up. Przemyślana konstrukcja umożliwia szybki i łatwy montaż, dlatego w krótkim czasie plansza zostaje postawiona i może przyciągać uwagę zainteresowanych. Jaka jest konstrukcja?

Aluminiowa tuba, z której wysuwa się plansza, zostaje podparta górną listwą na zatrzask. Dzięki temu plansza jest stabilna, nie zwija się, ani nie przewraca. Grafika uzależniona jest od klienta i dopasowana do jego potrzeb. To on niego zależy, czy obraz ma być ogólny czy szczegółowy. Wszystko uzależnione jest od potrzeb. Roll up daje przede wszystkim ogromne możliwości, widocznej reklamy. Sprawdź ofertę na https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/roll-up/.