ścianki reklamowe

Ścianka pop up – gdzie zamówić?

Jeśli przygotowujemy specjalną ofertę promocyjną dla naszych klientów, bądź też będziemy reklamować swoją firmę na targach, czy spotkaniach branżowych, warto zaopatrzyć się w odpowiednią formę reklamy. Ścianka pop up może być najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza, jeśli będziemy mogli wykorzystać ją wielokrotnie.

Wybór firmy, która oferuje ścianki reklamowe

ścianki reklamowe

Ścianki reklamowe można bez problemu zamówić zarówno online, jak też w stacjonarnym oddziale firmy, która proponuje tego rodzaju produkty. Zanim dokonamy wyboru, musimy wiedzieć, jakie będzie przeznaczenie konkretnej ścianki – czy w pomieszczeniu, czy w plenerze. Jeśli zależy nam na terminie, warto będzie skorzystać z oferty firmy, która najszybciej zrealizuje nasze zamówienie.

Ścianka pop up i jej funkcjonalność

O funkcjonalności ścianki pop up świadczy to, że może być prezentowana zarówno na targach, eventach, czy konferencjach naukowych. Za każdym razem wielkoformatowy druk będzie przyciągać uwagę, podobnie jak ekspozycja mniejszych elementów, na przykład logo firmy. Za pomocą ścianki pop up można zaprezentować czytelną grafikę o dużej głębi koloru, a w połączeniu z półautomatyczną metodą rozkładania stelaża, ścianka jest niezwykle lekka i łatwa w transporcie, a także w montażu i demontażu.