ulotki kraków

Skuteczne sposoby na kolportaż ulotek

Z ulotką reklamową spotkał się chyba każdy. Znajdujemy je w skrzynkach pocztowych bądź ktoś wręczył nam ulotkę na ulicy. Sposób na kolportowanie ulotek jest bardzo wiele. Warto poznać, te które cieszą się największą popularnością.

Ulotki w punktach usługowych

Jednym ze skutecznych sposobów na dystrybucję ulotek jest ich kolportaż w punktach usługowych. W tym celu warto jest nawiązać współprace z innymi punktami usługowymi, które nie prowadzą konkurencyjnej działalności, ale grupa docelowa klientów jest bardzo podoba. Przykładem może być tu umieszczenie ulotek gabinetu kosmetycznego w zakładzie fryzjerskim i na odwrót.

ulotki kraków

Ulotki pod wycieraczką samochodową

Ulotki reklamowe bardzo często znaleźć można pod wycieraczką samochodową. Jest to sposób skuteczny ponieważ kierowca zanim wsiądzie do samochodu musi taką ulotkę wyjąć. Trzeba jednak bardzo ostrożnym dystrybuując ulotki w taki sposób. Wielu kierowców ulotka za wycieraczką denerwuje. Reklama jest zatem nieskuteczna. Inaczej może być w przypadku kiedy trafimy z reklamą, która może kierowcę zainteresować. Jest to zatem sposób polecany szczególnie sklepom z akcesoriami samochodowymi. Sprawdź ofertę https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/ulotki/.

Ulotki w skrzynkach pocztowych

Ten sposób dystrybucji ulotek jest dość skuteczny, ale pod jednym warunkiem. Wcześniej należy dokładnie przeanalizować swoją grupę docelową. Kolportaż ulotek do skrzynek pocztowych na osiedlu, które jest na drugim końcu miasta od punktu handlowego nie ma większego sensu. Jeśli ktoś jest jednak zdecydowany na tego typu dystrybucję ulotek warto, aby skorzystał z usług profesjonalnej firmy. Szukając ulotki Kraków z pewnością znajdzie się oferty tego typu firm.