Tusze do Canon Pixma MG3053

Canon Pixma MG3053 – wielofunkcyjna drukarka atramentowa

Rynek oferuje bardzo szeroki wybór sprzętów biurowych. Niektóre są lepszej jakości i posiadają wiele możliwości, a inne mają dość ograniczone pole do popisu. Warto przyjrzeć się urządzeniu, jakim jest drukarka Canon Pixma MG3053

Tusze do Canon Pixma MG3053Ogólny opis urządzenia

Durkarka Canon Pixma MG3053 to wszechstronne urządzenie o wielu możliwościach, możesz je kupić w e-sklepie DROX. Zawiera w sobie funkcje drukarki, skanera i kserokopiarki. Stworzona została z myślą o codziennym użytkowaniu, czy to w celu drukowania dokumentów, czy też w celu wywołania kolorowych zdjęć. Posiada wbudowane Wi-Fi, które umożliwia bezprzewodowe drukowanie i skanowanie z dowolnego miejsca w budynku. Sprzęt można korelować z innymi urządzeniami, takimi jak smartfon lub tablet.

Wygląd drukarki

Urządzenie zostało wykonane w niewielkich rozmiarach, ma stylowy design, dlatego z łatwością znajdzie dla siebie miejsce, nawet na ciasnym biurku i dopasuje się do wyglądu każdego pomieszczenia.

Tusze do Canon Pixma MG3053

Sprzęt Canon drukuje w oparciu o wkłady atramentowe. Jest kompatybilny z tuszami o dużej pojemności, które gwarantują wysoką wydajność. Jeden duży pojemnik z atramentem umożliwia wydrukowanie nawet 800 stron. Do wyboru są wkłady o pojemności 28, 15, 13 i 8 mililitrów, czarne i kolorowe. Najlepszą wydajnością i najniższym kosztem drukowania cieszą się oczywiście wkłady o jak największej pojemności. Tusze do Canon Pixma MG3053 gwarantują wysoką jakość wydruku, zarówno tych biało-czarnych, jak i kolorowych.