Czym się cechuje roll up?

Roll upy to rozwiązania wykorzystywane podczas działań marketingowych. Bardzo dobrze się prezentują na zewnątrz, jak i w budynkach. Z powodzeniem zastosujemy je w celu zaprezentowania swojej oferty na imprezach branżowych i eventach. Jakie rodzaje roll upów są najpopularniejsze? Czym się cechuje taka opcja?

Roll upy – popularne rodzaje

Roll up jest potocznie nazywany stojakiem z reklamą, który składa się z kilku elementów: wysięgnik, plansza reklamowa, kaseta z mechanizmem rolującym, listwa zaciskowa, torba transportowa. Na rynku znajdziemy kilka ciekawych rodzajów roll upów, jakimi są modele:

  • Ekonomiczny – zazwyczaj bazuje na lekkiej kasecie i może być przeznaczony do jednorazowego lub kilkurazowego użytku.
  • Exclusive – cechuje się sporą wagą i bardzo dobrą stabilnością.
  • Standard – klasa standard stawia na solidną i stabilną kasetę. 
  • Premium – odznacza się dużą estetyką wykończenia i solidną kasetą.
  • Dwustronny – jest zadrukowany z obu stron. 
  • Jednostronny – jest zadrukowany jednostronnie i stosowany do materiałów, które nie przepuszczają światła. 

Wybór danego rozwiązania jest zależny od preferencji danej firmy i jej oczekiwań. 

Roll up – zastosowanie

Okazuje się, że zastosowanie roll upów https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/roll-up/ jest bardzo szerokie. To nowoczesne nośniki reklamy, jakie zastosujemy praktycznie w każdej branży. Porządny i estetyczny roll up przyciąga wzrok ciekawą grafiką i może wpłynąć na zainteresowanie potencjalnego nabywcy.

Z powodzeniem zastosujemy produkty podczas prezentacji, imprez plenerowych, szkoleń, konferencji, na wystawach, w restauracjach, galeriach handlowych, w firmach, czy podczas akcji społecznych i promocyjnych. 

Plusem jest możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców i zareklamowania swoich usług. Roll up cieszy się bardzo dużym uznaniem na rynku.