Szybko, pewnie i skutecznie ukryć błąd

Już w trakcie nauki może się okazać, że mimo starannego przygotowania tekstu przeznaczonego do wydruku celem na przykład okazania wykładowy, czy nauczycielowi, zdarzają się niezamierzone błędy. Nie zawsze ma się czas i możliwość naniesienia korekty na komputerze i ponownego wydrukowania konkretnej strony. Kreślenie też nie zawsze wchodzi w rachubę.

Błąd da się ukryć

Najlepszym, bo i najszybszym i najbardziej estetycznym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest korektor w taśmie softgrip. Zakryje on pomyłkę w tekście i można na nim napisać poprawną wersję wyrazu lub liczby. Taśma ma bowiem szerokość zbliżoną do najczęściej stosowanej w pismach i wszelkich pracach szkolnych czcionki. Można też precyzyjnie użyć taśmy w dwóch miejscach obok siebie, zakrywając większy obiekt.

Można go zawsze mieć przy sobie

Tradycyjne korektory często kapią tam, gdzie nie potrzeba, bo mogą nie być wystarczająco gęste. Z kolei, nawet właściwie zakręcone, potrafią szybko wysychać w opakowaniu. W przypadku korektora w taśmie softgrip jest to niemożliwe. Nadmiar taśmy można zawsze schować z powrotem do pojemnika, dzięki mechanizmowi przewijania. Sam korektor łatwo mieści się nawet w kieszeni, której nigdy nie zabrudzi.