Fachowy druk kartek

Składane kartki nadają się na zaproszenia, jako kartki powitalne, urodzinowe, czy z życzeniami świątecznymi. W tym wypadku sprawdzi się druk kartek, jaki oferują profesjonalne drukarnie online. Elegancka kartka od razu rzuca się w oczy i może sprawić, że wzbudzimy miłe odczucia u osoby obdarowanej. Jak zaprojektować wyjątkową kartkę urodzinową? Co daje wydruk w fachowej firmie? Na co warto zwrócić uwagę? O czym pamiętać?

Druk kartek

Projektowanie kartek https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/kartki-i-pocztowki/ nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. Szeroka oferta obejmuje wiele opcji – od kartek składanych o różnych wielkościach, po kartki poziome, pionowe, czy kwadratowe.

Zaprojektować można z powodzeniem kartki jako zawieszki do prezentów w małym formacie, co zależy od naszych oczekiwań. W niektórych wariantach skorzystamy też z zamówienia kartek czterostronnicowych lub sześciostronnicowych, co daje całkiem nowe możliwości.

Specjalistyczne metody obróbki końcowej sprawią, że dodamy na kartce szereg dodatkowych informacji. 

Profesjonalne drukarnie internetowe

Każda kartka może zyskać błyszczący lub matowy wygląd. Jeśli chcemy skorzystać z możliwości pisania po jednej stronie produktu, warto wybrać uszlachetnienie tylko z jednej strony, za pomocą folii celofanowej. Podczas wyboru papieru uznaniem cieszy się przykładowo papier z połyskiem.

Do wyboru mamy ekstremalnie błyszczące lub metaliczne formy, jakie są widoczne tylko na pierwszej stronie, a druga strona jest zapisywana. W taki sposób nadamy kartkom osobiste cechy, umieszczając na niej swój podpis lub życzenia dla osoby obdarowanej.

Gdzie zamówić profesjonalne wydruki kartek? Z pewnością dobrym rozwiązaniem jest złożenie zamówienia w drukarni internetowej. Fachowcy służą doradztwem i pomocą na każdym etapie drukowania kartek na różne okazje.